Hea Serla klubi liige!

Serla klubi on tegutsenud praegusel kujul alates aastast 2015. Ajad aga muutuvad ja koos sellega muutuvad ka inimeste harjumused ja huvid. Viimasel ajal oleme pannud tähele, et huvi Serla klubi vastu on järsult vähenenud. Sellest tulenevalt oleme otsustanud Serla klubi alates järgmise aasta kevadest sulgeda. Serla klubi suletakse 3. juunil 2019. Sel päeval tühistatakse kõik olemasolevad liikmekontod ning samuti kontodel olevad veel kasutamata punktid.

Kuni sulgemispäevani jätkub klubi tegevus tavapäraselt ja te saate enda kogutud koode endiselt registreerida, koguda punkte ja lunastada nende eest auhindu täpselt nii nagu siiani. Klubi sulgemisele vaatamata loodame, et kvaliteetsed Serla pehmed paberitooted kuuluvad teie igapäevaellu ka edaspidi. Täiendavat infot meie toodete kohta leiate endiselt aadressil www.serla.ee.

Soovime teid kogu südamest tänada, et olite Serla klubi liige!

 Juuresolevast manusest „KKK - korduma kippuvad küsimused“ leiate lisateavet klubi sulgemisega seotud asjaolude kohta.

Miks ja millal Serla klubi suletakse?

Viimasel ajal oleme märganud, et huvi Serla klubi vastu on oluliselt vähenenud. Seetõttu oleme otsustanud Serla klubi alates järgmise aasta kevadest sulgeda.

 

Serla klubi suletakse 3. juunil 2019. Sel päeval tühistatakse kõik olemasolevad liikmekontod ning samuti kontodel olevad veel kasutamata punktid. Kuni sulgemise päevani jätkub klubi tegevus tavapäraselt ja te saate enda kogutud koode endiselt registreerida, koguda punkte ja lunastada nende eest auhindu täpselt nii nagu siiani.

Kas Serla toodete osas tuleb muutusi?

Serla pehmed paberitooted jäävad endisteks. Mõnede toodete pakendid muutuvad, sest pakenditelt kaovad klubikoodid.

Mis kuupäevani on võimalik registreerida klubikoode ja koguda punkte?

Viimane päev registreerida koode ja lunastada punktide eest auhindasid on 3. juuni 2019. Selle päeva lõpus kõik klubikontod ja kontodel olevad kasutamata punktid kustutatakse.

 

Klubi sulgemisega seoses seega pakendid natuke muutuvad, kuna uutel pakenditel ei ole enam klubikoode. Kevade jooksul jõuavad kauplustesse müügile järjest uued tooted ja mida lähemale klubi sulgemise päev jõuab, seda vähem poodides koodidega pakendeid leidub.

Kuidas ma saan enne klubi sulgemist oma punktid ära kasutada?

Klubi punkte saab kasutada klubi auhinnapoes nii nagu ennegi. Sõltuvalt auhinnast toimetatakse auhind teile koju postiga (füüsilised auhinnad) või elektronpostiga (digitaalsed auhinnad).

 

Laotooted (näiteks pehmed mänguasjad) toimetatakse teile kätte posti teel. Laotoodete tarneaeg on tavaliselt 3–4 nädalat. Auhinna kättesaamise eest vastutab tellija ja väljavõtmata auhindu uuesti ei saadeta.

 

Digitaalne auhind (näiteks soodustuskoodid ja väljaprinditavad kinkekaardid) toimetatakse teie elektronposti aadressile koheselt pärast tellimuse vormistamist koos tellimuse kinnitusega. Samast e-kirjast leiate ka juhised soodustuste kasutamise kohta.

 

Igat auhinda on piiratud hulk, ja kui mingit auhinda enam valikus ei leidu, siis see tähendab, et ta ongi otsas ja rohkem seda auhinda saada ei ole.

 

Ma ei leia ühtegi auhinda, mille peale oma punktid kulutada. Mida teha?

Teeme kõik meist oleneva, et auhindade valik püsiks kuni klubi sulgemiseni võimalikult mitmekülgne. Auhinnavaliku koostamisel oleme võtnud arvesse liikmetelt saadud tagasisidet. Auhinnavaliku pearõhk on digitaalsetel auhindadel. Loodame, et leiate auhinnavaliku hulgast midagi, mis on teile meelepärane.

 

Kui te siiski meelepärast auhinda ei leia, siis klubi sulgemise päeval kõik kasutamata jäänud punktid kustutatakse koos klubi kontoga.

Kui tihti auhinnavalikut uuendatakse?

Me teeme kõik endast oleneva, et auhinnavalik püsiks kuni klubi sulgemiseni võimalikult mitmekülgne. Kahjuks me ei saa täpselt ette öelda, millal ja milliseid auhindu auhinnavalikusse lisatakse. Juhime teie tähelepanu sellele, et igat auhinda on valikus vaid piiratud hulgal.

Mul ei ole piisavalt punkte auhinna lunastamiseks – mida teha?

Lisapunkte saab koguda kuni 3. juunini, registreerides pakenditel leiduvad koodid Serla klubis.

Kas kogutud punktide eest saab osta Serla tooteid tavakauplusest?

Serla klubipunkte on võimalik kasutada ainult klubi oma auhinnapoes aadressil https://serla.ee/et-ee/serla-club/rewards

Mis juhtub kasutama jäänud punktidega?

Kõik kontod ja nendel olevad punktid kustutatakse 3. juunil 2019 kell 23.59.

Tellisin auhinna ära ja nüüd klubi suletakse. Kas ma saan tellitud auhinna kätte?

Kõik tellitud auhinnad toimetatakse kätte tavapärasel moel.

 

Laotooted (näiteks pehmed mänguasjad) toimetatakse kätte posti teel. Laotoodete tarneaeg on tavaliselt 34 nädalat. Auhinna kättesaamise eest vastutab tellija ja postkontorist väljavõtmata jäänud auhindu uuesti ei saadeta.

 

Digitaalne auhind (näiteks soodustuskoodid ja väljaprinditavad kinkekaardid) toimetatakse teie elektronposti aadressil koheselt pärast tellimuse vormistamist koos tellimuse kinnitusega. Samast e-kirjast leiate ka täpsemad juhised soodustuse kasutamise kohta. Kontrollige koheselt pärast tellimuse ärasaatmist, et teie e-posti aadressile oleks saabunud tellimuse kinnitus. Kuni 3. juunini leiate kõikide digitaalsete auhindade andmed ka klubi vahelehelt „Minu andmed“ („Omat tiedot”). Pange tähele, et kõikidel digitaalsetel auhindadel on kehtivusaeg, mille jooksul auhind tuleb ära kasutada.

Kas mulle saadetakse ka edaspidi Serla elektroonilist uudiskirja?

Pärast klubi sulgemist me uudiskirju enam välja ei saada. Infot meie toodete ja kampaaniate kohta leiate aadressil www.serla.ee ning sotsiaalmeedia kanalites.

Millal on viimane päev astuda Serla klubi liikmeks?

Klubi liikmeks saab astuda klubi viimase tegevuspäevani 3. juunil 2019. Viimase tegevuspäeva lõpus aga kõik kontod ja kontodel olevad punktid kustutatakse.

Mida teha, kui leian Serla koodiga varustatud pakendi pärast klubi sulgemist?

Sõltuvalt kaupluste laoseisust võib klubikoodiga tooteid mõnede kaupluste riiulitelt leida ka pärast klubi sulgemist. Pärast klubi sulgemist on klubikoodid aga kehtetud ja neid ei saa enam klubisse registreerida.

 

Meie pakenditelt on aga ka tulevikus võimalik leida erinevate kampaaniate ja loosimiste koode. Lisainfot ja loosimistel osalemise juhised leiate pakenditelt.

Kas ma pean pärast klubi sulgemist midagi tegema?

Kõik kontod ja isikuandmed kustutatakse automaatselt 3. juunil 2019. Kui soovite oma liikmesuse enne seda kuupäeva lõpetada, saate klubist välja astuda klubi vahelehel „Minu andmed” leiduva lingi kaudu.

Mis juhtub mu isikuandmetega pärast klubi sulgemist?

Kõik klubi liikmete isikuandmed kustutatakse hiljemalt 3 kuu jooksul pärast klubi sulgemist.

##FAQ

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et muuta teie sirvimiskogemus paremaks ja isiklikumaks. Meie saiti kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Lisateave. Sulge