VÄIKESED IGAPÄEVASED OTSUSED ON OLULISED – TEE NEED TARGALT  

TARK SINU JA SINU RAHAKOTI JAOKS

Kõik soovivad teha tarku valikuid, aga kuidas need ära tunda? Serla aitab! Meile meeldib toota kvaliteetset ja kauaks jätkuvat paberit, et sina ei peaks käima poes liiga sageli. See on tark valik sinu, sinu rahakoti ja keskkonna jaoks 

KAS TEAD, MIS ON VEEL TARK? VASTUTUSTUNDLIKKUS

Kas pole mitte tõsi, et teadlikud valikud tekitavad alati hea tunde? Ka kõige väiksemad. Vastutustundlikkus tähendab ka tarku otsuseid. Kaugele transportimise asemel lähemal toodetud tooted – tark. Seetõttu on Serla vastutustundlik: et sina saaksid teha tarku valikuid.  

 

VÄIKESED TARGAD VALIKUD ON OLULISED

Üksikutel sammudel on kokkuvõttes suur mõju. Iga väike otsus loeb ja Serlaga saad neid teha iga päev. Kasutame toodete pakendamiseks materjali Green Pack, mis sisaldab vähemalt 50% ringlussevõetud plasti. Sedasi saab kodudes kasutatud ja ringlussevõetud plastpakend Serla pakendina uue elu. Teeme koos tarku valikuid – ja võtame pakendid ringlusse.   

SERTIFIKAADID

Serla paberitel on sertifikaat, mis kinnitab, et nende tootmisel on võetud arvesse kõrgetasemelisi keskkonnakaitse ja metsa jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

Valides Lambi/Serla, võid olla kindel, et toode on jätkusuutlik, kvaliteetne ja keskkonnakaitse põhimõtteid arvesse võttev. MetsäTissue kvaliteedi ja keskkonnakaitse juhtimissüsteemid toetavad pidevat arengut jätkusuutlikkuse teemades.

Põhjamaine ökomärgis

TPõhjmaine Luige ökomärgis töötab selle nimel, et vähendada toodete tootmise ja tarbimise tagajärjel tekkivat keskkondlikku mõju. Ökomärgise põhjal on tarbijatel mugav valida keskkonnasõbralikke tooteid ja teenuseid.

Avainlippu

Avainlippu näitab, et toode on tehtud Soomes.

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et muuta teie sirvimiskogemus paremaks ja isiklikumaks. Meie saiti kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Lisateave. Sulge