TAASKASUTAME RESSURSSE TOOTMISEST PAKENDITENI

Meie jaoks on oluline, et meie toodete kõigi osade keskkonnamõju oleks võimalikult väike. Meie tooted valmivad peamiselt ringlussevõetud pabermaterjalist, mille ostame võimaluse korral kohalikelt pakkujatelt. Kasutame oma tootete pakendamisel Green Packi, ehk kilet, millest 50% moodustab ringlussevõetud plast. Sedasi saab kodudes kasutatud plastpakend Serla pakendina uue elu ja väärtuslikke materjale kasutatakse ikka uuesti ja uuesti.  

Ära unusta prügi välja viia.

KAUAKESTEV – NUTIKAS VALIK SINU, KESKKONNA JA RAHAKOTI JAOKS

Targalt käitudes ei saa hea kraam kunagi otsa. Kauakestvad tooted on osa meie ideoloogiast – seetõttu jätkub meie rullidest kauemaks ja meie majapidamispaberil on poollehed ... et sina ei peaks rulli vahetama liiga sageli. Keskkonna jaoks tähendab see vähem transporti ja väiksemat heidet. Seetõttu jätkub meie pabertoodetest kauaks. Olgu selle põhjuseks pikkus, paksus või kvaliteet.  

Tark valik! 

VALMISTATUD SINU LÄHEDÄL

Meie paberitooted valmivad Soomes. Kui valid Serla, siis toetad lühemat ja tõhusamat transporti ja säästad keskkonda. Kas pole mitte suurepärane?

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et muuta teie sirvimiskogemus paremaks ja isiklikumaks. Meie saiti kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Lisateave. Sulge